Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Z činnosti ...

   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model, pro správný nácvik vypuzovacích manévrů. Věříme, že se na kurzech bude líbit.
   zobrazit celý článek...

   Instruktoři si zopakovali základy lavinové záchrany

   Instruktoři si zopakovali základy lavinové záchrany

   I když nám stále trvající pandemie a výrazné oteplení zkomplikovalo lavinový výcvik, nenechali jsme se odradit. Výcvik a odbornou přípravu záchranářů, nelze ničím nahradit. Proto jsme se v únoru sešli v České Kamenici a potrénovali. Sklon svahu byl ideálních 40 stupňů. Věříme, že příští zimní výcvik, bude již za klidnějšího stavu a v opravdu horských podmínkách.
   zobrazit celý článek...

   Instruktoři v Krkonoších, aneb pomoc při obnově lesa

   Instruktoři v Krkonoších, aneb pomoc při obnově lesa

   I v letošním roce jsme nabídli pomoc KRNAPu (to jako Krkonošskému národnímu parku), který ji využil. Poprvé to bylo loni, to pro doplnění tradice této akce. O víkendu 3.-4.10, pomohli instruktoři našeho vzdělávacího a školícího střediska s úklidem svahu, nebo chcete-li mýtiny, od větví s kmenů. Svah to byl opravdu svahovitý, sklon větší než menší a prostupnost nepropustná.
   zobrazit celý článek...

   Výcvikový parťák, kterého nechcete potkat

   Výcvikový parťák, kterého nechcete potkat

   Od samotného vzniku našeho výcvikového a školícího střediska v České Kamenici se snažíme, aby naše kurzy byly zábavné, aby účastníky nenudily a aby byly co nejvíce reálné. Proto při našich simulovaných scénkách používáme řadu speciálních pomůcek a modelů, pracujeme v moderní době se zvuky, modely, scénkami a vším, co vám může pomoci zvládnout pomoc ve ztížených podmínkách.
   zobrazit celý článek...

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.