Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Kurzy u našich klientů

   Přestože školící středisko v České Kamenici disponuje širokým zázemím a velmi kvalitní vybaveností, není vždy možné, aby účastníci našich kurzů přijeli za námi do severních Čech. Proto jezdíme za našimi klienty po celé České republice.

   Přijedeme do Vaší firmy, školy, na Vaši akci, policejní stanici nebo hasičskou zbrojnici. K našim klientům jezdíme také v případech, kdy působí ve specifických prostorech či areálech, které mají speciální pravidla pro prováděné činnosti či pohyb osob.

   V případě školení u Vás, přivezou naši instruktoři veškeré potřebné vybavení s sebou a vy si můžete pomůcky pro poskytování první pomoci vyzkoušet, i pokud je nemáte ve své výbavě či lékárničce. Pokud však vlastní vybavení máte, samozřejmě můžete primárně pracovat se svým materiálem, který dobře znáte.

   Při školení u Vás si můžete zvolit i konkrétní lokalitu, kde potřebujete, aby školení nebo cvičné zásahy probíhaly. Této možnosti využívají často dobrovolné hasičské jednotky, které působí lokálně a znají rizikové oblasti ve svém působišti. Stejné je to také u průmyslových a stavebních firem, kde organizujeme kurzy přímo na konkrétních pracovištích.

   Přejete-li si uspořádat školení u Vás, rádi přijedeme.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.