Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Kurz v našem školícím středisku

   Vyberete-li si pro své vzdělávání v oblasti první pomoci naše školící středisko, můžeme Vám nabídnout moderně vybavené zařízení, ve kterém si ve vnitřních i venkovních prostorech vyzkoušíte vše potřebné, pro zvládnutí první pomoci ve skutečném životě. U nás nebudete většinu času sedět u stolu, byť něco teoretické přípravy je nezbytné.

   Naše základna v České Kamenici umožňuje účastníkům kurzů ubytování ve dvou hromadných ložnicích. K dispozici je sociální zařízení s vybavenou kuchyňkou pro případy, kdy se absolventi kurzů rozhodnou nevyužít restaurace ve městě.

   Samozřejmostí jsou sprchy, přeci jen je poskytnutí první pomoci v terénu často fyzicky náročné. A ano, opravdu hrozí, že se při našich kurzech zapotíte. Do pěti minut chůze od základny je velká prodejna potravin. Parkování je možné v našem areálu.

   Samotná výuková místnost je vybavena všemi potřebnými modely k nácviku dovedností pro záchranu života. Disponujeme velkým množstvím cvičného zdravotnického spotřebního materiálu, jenž umožňuje každému účastníkovi kurzu si prakticky vyzkoušet i ty nejbanálnější činnosti s opravdovým vybavením. Současně si však můžete přivézt i své vybavení, se kterým běžně pracujete.

   Školící středisko je současně několika patrovou rozlehlou budovou s mnohými zákoutími. To nám umožňuje připravit pro účastníky kurzů ve vnitřních prostorách řadu rozdílných simulovaných situací. Zasahovat při pomoci druhým tak mohou ve větších i menších místnostech, na chodbách, schodištích i v temnějších zákoutích, která jsou také k dispozici.

   Dalšími prostory, které pro školení využíváme, jsou venkovní části našeho areálu, jenž jsou součástí naší základny. Pro simulované zásahy využíváme také přírodní zákoutí v těsném okolí České Kamenice. A nejen při nepřízni počasí Vás při cvičných zásazích zavedeme do velmi speciálních prostor mimo náš areál, ale to už je překvapení pro naše frekventanty...

   Snažíme se, aby si účastníci kurzů v našem školícím středisku při odjezdu vždy říkali, že vydat se na sever Čech, byl moc dobrý nápad…

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.