Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Vzdělávání pro studenty

   Kurzy pro studenty vzdělávacích zařízení na základních, středních, vysokých i speciálních školách sestavujeme dle požadavků vedení instituce nebo zřizovatele. Připravujeme jak jednorázové, krátkodobé vzdělávací kurzy, tak dlouhodobé zajištění vzdělávání v rámci celých studijních ročníků.

   Vždy hledáme nejvhodnější metodu a způsob výuku s přihlédnutím k druhu či zaměření vzdělávacího zařízení, k věkové skupině, pro kterou je školení určeno a také k možnostem praktické výuky. Nabízíme jak čistě teoretické moduly v hodinách a ve třídách, tak praktické procvičení dovedností při simulovaných krizových událostech.

   Kvalitně vybavené školící středisko nám umožňuje studentům nabídnout moderní výukové modely a simulaci krizových situací ve velmi reálných podmínkách. Nezkusíte vyjet se svými žáky k nám do České Kamenice a prožít něco nevšedního?

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.