Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Informace k akreditovaným kurzům

   Vzdělávací a školící středisko Záchranáři Česká Kamenice je akreditovaným vzdělávacím zařízením Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

   Akreditace vzdělávacího zařízení: č.j.32350/2016-1, platnost do 12.10.2022

   V rámci naší činnosti nabízíme tyto akreditované kurzy pro pedagogické pracovníky:

   • Základní norma zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky
   • Záchrana tonoucích a první pomoc u vody
   • Zdravotník zotavovacích akcí

   Dále pro pedagogické pracovníky nabízíme rožšiřující akreditovaný kurz:

   • Nové postupy v život zachraňujících úkonech pro pedagogické pracovníky (NOVINKA 2020)
    

   Záchranáři Česká Kamenice, z.s.

   Naše organizace Záchranáři Česká Kamenice, z.s. získala poprvé akreditaci vzdělávací instituce od MŠMT 22.4.2011, aktuálně držíme platnou akreditaci ze dne 12.10.2016 platnou do 12.10.2022 (Čj.:MSMT-32350/2016-1). Naše organizace se od roku 2001 věnuje vzdělávání v oblasti předlékařské první pomoci a přípravě na mimořádné události.

   Naší cílovou skupinou je široká veřejnost, zájmové skupiny děti, mládež i dospělých, organizace i firmy se zájmem o vzdělávání svých pracovníků a členů. Podílíme se na profesním vzdělávání budoucích zdravotnických záchranářů a věnujeme se i celoživotnímu vzdělávaní členů jednotek Integrovaného záchranného systému (HZS, JSDH, PČR a ZZS).

   Tým našich lektorů má vtéto oblasti zkušenosti z praxe svého profesního života (záchranáři, sestry, hasiči a policisté) i praktické zkušenosti ze zdravotnického zajišťování sportovních i kulturních akcí a funkcí zdravotníků na zotavovacích akcích pro děti a mládež. Naší snahou je realizovat vzdělávací program maximálně přizpůsobený potřebám a znalostem posluchačů, zajímavou, aktivizující formou doplněnou o poznatky zpraxe.

   Prostřednictvím zpětné vazby a supervize se snažíme o zdokonalení dovedností lektorů, obsahu, formy, prostředí i didaktických pomůcek. V našich možnostech je i realizace praktické výuky na realisticky znázorněných poraněních, které v budoucnu napomáhají ke zvládání stresové situace.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.