Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Vzdělávací kurzy pro studenty a pedagogy

   Nabídka vzdělávacích programů pro školy je rozdělaná na dvě samostatné části. První jsou programy pro studenty, druhou vzdělávací systém pro pedagogy akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v rámci našeho vzdělávacího a školícího střediska.

   Vzdělávání pro studenty

   Kurzy pro studenty vzdělávacích zařízení na základních, středních, vysokých i speciálních školách sestavujeme vždy individuálně dle požadavků vedení instituce nebo zřizovatele. Připravujeme jak jednorázové, krátkodobé vzdělávací kurzy, tak dlouhodobé zajištění vzdělávání v rámci celých studijních ročníků. Více informací naleznete zde.

   Akreditované vzdělávací kurzy MŠMT pro pedagogy

   Akreditovaný kurz Základní norma zdravotnických znalostí

   Ve startovacím kurzu je cílem získat minimum nezbytných znalostí pro poskytnutí první pomoci. Kurz zabere 20 hodin, praxe je z toho více než polovina. Základní kurz první pomoci, jehož obsah by měl zvládnout každý člověk, aby mohl efektivně a bezpečně pomoci druhému. Více informací naleznete zde.

   Akreditovaný kurz Záchrana tonoucích a první pomoc u vody

   Kurz pro zájemce, kteří chtějí nebo potřebují zvládnout záchranu tonoucích a následnou první pomoc v rozsahu 20 hodin, kdy praxí strávíme hodin osm. Specializovaný kurz vodní záchrany a první pomoci, jehož obsah je zaměřený na činnosti a pomoc tonoucím u vody. Více informací naleznete zde.

   Akreditovaný kurz Zdravotník zotavovacích akcí

   Kurz pro zájemce o práci zdravotníků na školních i mimoškolních zotavovacích akcí. Rozšířený kurz první pomoci v celkovém rozsahu 40 hodin, jehož obsah je zaměřený na práci zdravotníků na zotavovacích akcí všeho druhu. Více informací naleznete zde.

   Akreditovaný kurz Nové postupy v život zachraňujících úkonech

   Jedná se o navazující inovační kurz učený pro absolventy kurzů Základní norma zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky a Zdravotník zotavovacích akcí, kteří tyto kurzy absolvovali před více než pěti lety. Více informací naleznete zde.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.