Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Život zachraňující úkony v podmínkách JSDH

   Kurz, který by měl absolvovat každý dobrovolný hasič, zařazený do Jednotky sboru dobrovolných hasičů obce. Jeho zaměření cílí zejména na základní rozsah první pomoci tak, jak by ho měl zvládnout každý člověk. Navíc je rozšířený využití pomůcek a vybavení, které je volně dostupné a velmi často je součástí výbavy dobrovolných hasičských jednotek.

   V kurzu se frekventanti učí různé postupy a možnosti při zástavě masivního krvácení, nepřímou srdeční masáž, resuscitaci, základní postupy při použití AED defibrilátoru a další činnosti potřebné k efektivní pomoci zraněnému, nebo nemocí postiženému člověku.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.