Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Struktura kurzů pro členy JSDH

   Systém našich kurzů pro dobrovolné hasičské jednotky je postaven na modulovém systému vzdělávání. Kurzy na sebe navazují a při absolvování všech modulů získá absolvent ucelné znalosti o poskytování první pomoci u mimořádných událostí v podmínkách dobrovolné hasičské jednotky, bez ohledu na její zařazení v rámci systému jednotek požární ochrany.

   Modulové pojetí kurzů současně umožňuje absolvování pouze jednotlivých kurzů jako samostatné bloky. Vždy záleží na potřebách dané hasičské jednotky. Při školeních přihlížíme k materiálnímu vybavení, míře znalostí jednotlivých členů i dalším aspektům tak, aby bylo školení vždy přínosné pro vás - pro hasiče.

   Kromě vzdělávacích kurzů a školení realizujeme pro dobrovolné jednotky také opakovací zásahové kurzy, ve kterých si můžete prakticky procvičit své znalosti a zdokonalit se v zásahových postupech. Tyto kurzy připravujeme vždy individuálně, podle vašich přání a požadavků.

   Přehled všeobecně zaměřených kurzů pro dobrovolné hasičské jednotky

   Život zachraňující úkony v podmínkách JSDH

   Resuscitace s použitím AED defibrilátoru pro JSDH

   První pomoc při tonutí

   Přehled cíleně zaměřených kurzů pro dobrovolné hasičské jednotky:

   První pomoc u dopravní nehody

   První pomoc při požáru

   START – třídění raněných u JSDH

   Opakovací zásahové kurzy

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.