Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Resuscitace s použitím AED defibrilátoru pro JSDH

   První pomoc člověku s náhlou zástavou krevního oběhu ve více lidech patří k základním znalostem každého hasiče. Proto by členové dobrovolných hasičských jednotek měli být připraveni provádět týmovou resuscitaci s využitím automatických externích defibrilátorů. Tento přístroj, který mohou využívat i úplní laici, se stává nedílnou součástí vybavení hasičských jednotek, ale i veřejných prostor všeho druhu.

   Skupinová resuscitace s využitím AED defibrilátoru a rozšířená o umělé dýchání pomocí pomůcek je týmová práce, která potřebuje nácvik. V tomto kurzu se zaměřujeme právě na zvládnutí resuscitace v hasičském družstvu, pracujeme se základními život zachraňujícími úkony a přidáváme další dovednosti spojené s oživováním.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.