Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   První pomoc u dopravní nehody

   Správný, rychlý a bezpečný zásah hasičské jednotky u dopravní nehody je základním pilířem k tomu, aby se zraněným dostala rychlá a efektivní pomoc. Zásah hasičů je v první řadě týmovou činností, kterou je potřeba mít vyzkoušenou a nacvičenou předem.

   Pomoc u dopravní nehody se netýká pouze předurčených jednotek v rámci systému požární ochrany, ale všech dobrovolných hasičských jednotek, neboť každá z nich se může k dopravní nehodě dostat i při své běžné nezásahové činnosti. Proto je nezbytné, aby byli členové hasičských jednotek na tyto zásahy připraveni.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.