Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Opakovací zásahové kurzy

   Systém našich vzdělávacích kurzů pro dobrovolné hasiče se skládá z několika samostatných bloků, které mají zejména vzdělávací charakter. Aby se však návyky získané při školeních dostaly do automatického povědomí členů jednotek, je potřeba provádět další periodickou přípravu všech členů hasičských družstev, kterých se to týká.

   V rámci další následné přípravy členů JSDH tak realizujeme doškolovací zásahové kurzy, jejichž rozsah a zaměření je vždy dán předchozí domluvou s jednotkou, pro kterou je kurz pořádán. Každá jednotka je jiná, má své priority, zásahovou činnost i materiální možnosti. Tomu všemu opakovací kurzy přizpůsobujeme.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.