Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   První pomoc ve výrobě

   Ani moderní technologie nás prozatím nezbavily manuální práce a k výrobě čehokoli je dnes stále potřeba lidské ruky a umu. Výrobní areály jsou dnes napěchovány moderní technikou, stroji a to ne vždy zcela bezrizikovými. Úrazy na pracovišti patří k nejčastějším vůbec. Často to bývají úrazy velmi vážné s těžkými důsledky.

   Dokázat se správně zachovat v situaci, kdy vám dobře známý kolega bojuje v mžiku o život je cílem tohoto kurzu. Obsah školení přizpůsobíme rizikovosti právě vašeho provozu, abychom se co nejvíce přiblížili potenciálním problémům, se kterým se mohou zaměstnanci na pracovišti potkat.

   V kurzu se seznámíte se život zachraňujícími úkony a dalšími dovednostmi, potřebnými pro efektivní pomoc na místě krizové události. Na tento kurz můžeme přijet za Vámi na Vaše pracoviště, nebo ho můžete absolvovat v našem výcvikovém a vzdělávacím středisku.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.