Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   První pomoc v logistice

   V logistice, dopravě zboží či osob pracuje v České republice obrovské množství osob, které jsou každý den konfrontováni se stále se horšící dopravní situací na komunikacích a časovým tlakem při zpracování zásilek, nakládek a vykládek přepravovaného sortimentu ve velkých logistických centrech.

   Logicky tak logistický obor patří k nejnáchylnějším vůči úrazům a dalším krizovým situacím, což dlouhodobě dokládají zejména statistiky dopravních nehod. Ať už se pohybujete v obřím logistickém centru nebo sedíte za volantem na silnicích, je zvládnutí rychlé a správné první pomoci nezbytným předpokladem pro přežití zraněných.

   Logistický kurz první pomoci tak zaměřujeme buď na pomoc při událostech ve skladovacích areálech, nebo na pomoc při dopravních nehodách. Seznámíte se s život zachraňujícími úkony a dalšími dovednostmi, potřebnými pro efektivní pomoc na místě krizové události.

   Na tento kurz můžeme přijet za Vámi na Vaše pracoviště, nebo ho můžete absolvovat v našem výcvikovém a vzdělávacím středisku.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.