Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   První pomoc v kanceláři

   Na první pohled by se mohlo zdát, že kancelář patří k nejbezpečnějším pracovním prostředím vůbec. Zdání však klame, neboť i při práci u počítače se mohou stát úrazy (například v kuchyňce), nebo se můžete potkat s kolapsem kolegy či následky náhlého zhoršení zdravotního stavu.

   V kancelářských prostorách i při práci z domova se může hodit, znát pravidla první pomoci, vědět jak postupovat, nebo jakým způsobem správně použít laický defibrilátor, které jsou stále častější součástí kancelářských objektů. Víte například, jak zastavit masivní krvácení, když se váš kolega vážně pořeže?

   V kurzu se seznámíte se život zachraňujícími úkony a dalšími dovednostmi, potřebnými pro efektivní pomoc na místě krizové události. Na tento kurz můžeme přijet za Vámi na Vaše pracoviště, nebo ho můžete absolvovat v našem výcvikovém a vzdělávacím středisku.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.