Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   První pomoc s AED defibrilátorem

   Automatický externí defibrilátor může při správném použití a při specifickém stavu zástavy krevního oběhu zachránit lidský život. Tyto moderní přístroje jsou určeny pro jakéhokoli laika, který je schopen zvládnout přístroj zapnout a řídit se mluvenými pokyny přístroje.

   V současné době probíhá trend masivního pořizování a rozmisťování těchto život zachraňujících přístrojů do obchodů, prodejen, kanceláří, sportovišť a dalších míst s větší koncentrací osob na jednom místě. Velké firemní kancelářské objekty nejsou výjimkou.

   Přestože by měl použití AED defibrilátoru zvládnout každý, je velmi dobré, si vyzkoušet záchranu s tímto přístrojem ještě dříve, než to bude opravdu potřeba v reálné situaci. K tomuto účelu slouží právě kurz První pomoc s AED defibrilátorem, ve kterém se seznámíte se správným postupem při život zachraňujících úkonech při selhání krevního oběhu.

   Na tento kurz můžeme přijet za Vámi na Vaše pracoviště, nebo ho můžete absolvovat v našem výcvikovém a vzdělávacím středisku.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.