Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   První pomoc na stavbě

   Žijeme v době, kdy se staví všude a všechno. Od domů pro bydlení, přes dálnice až k železničním koridorům. Průmyslové areály rostou jako po dešti, rekonstruují se starší stavby. Stavební průmysl zaměstnává velké množství lidí a je také zdrojem velkého množství pracovních úrazů. Ty mohou mít často velmi vážné následky.

   Naučit se rychle a správně pomoci kolegovi v terénu nemusí být pro každého snadnou záležitostí. Proto kurz přizpůsobíme potřebám právě vašeho stavebního zaměření. Jiná situace hrozí při stavbě výškové budovy a odlišná vás může potkat při stavbě či opravě silnice.

   V kurzu se seznámíte se život zachraňujícími úkony a dalšími dovednostmi, potřebnými pro efektivní pomoc na místě krizové události. Na tento kurz můžeme přijet za Vámi na Vaše pracoviště, nebo ho můžete absolvovat v našem výcvikovém a vzdělávacím středisku.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.