Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Kurzy pro bezpečnostní agentury

   Pracovníci soukromých bezpečnostních agentur se při své každodenní práci mohou dostávat do krizových situací, při kterých dojde k bodným, sečným, nebo i střelným zraněním. Nezřídka pracují v noci, sami na odlehlých nebo nepřístupných místech, kde mohou být konfrontováni i s násilnou trestnou činností.

   V takovýchto situacích je nezbytné, aby pracovníci ochranky zvládali možnou sebezáchranu, pokud jsou sami zranění, případně efektivní pomoc dalším osobám, které se na místě mohou vyskytnout. K tomu je zapotřebí zvládnutí základních život zachraňujících úkonů a znalost použití vhodného vybavení.

   Jelikož se jedná o specifickou činnost, kde může docházet i na práci se střelnou zbraní, nabízíme tento kurz také ve variantě taktického prostředí, kde se naučíte potřebné dovednosti ve stížených podmínkách právě těchto situací.

   Tento kurz můžete absolvovat přímo na vašem pracovišti, nebo za námi můžete přijet do našeho výcvikového a vzdělávacího střediska.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.