Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Přehled nabízených firemních kurzů

   První pomoc s AED defibrilátorem

   Automatický externí defibrilátor může při správném použití a při specifickém stavu zástavy krevního oběhu zachránit lidský život. Tyto moderní přístroje jsou určeny pro jakéhokoli laika, který je schopen zvládnout přístroj zapnout a řídit se mluvenými pokyny přístroje. Více informací naleznete zde.

   První pomoc v kanceláři

   Na první pohled by se mohlo zdát, že kancelář patří k nejbezpečnějším pracovním prostředím vůbec. Zdání však klame, neboť i při práci u počítače se mohou stát úrazy (například v kuchyňce), nebo se můžete potkat s kolapsem kolegy či následky náhlého zhoršení zdravotního stavu. Více informací naleznete zde.

   První pomoc ve výrobě

   Ani moderní technologie nás prozatím nezbavily manuální práce a k výrobě čehokoli je dnes stále potřeba lidské ruky a umu. Výrobní areály jsou dnes napěchovány moderní technikou, stroji a to ne vždy zcela bezrizikovými. Úrazy na pracovišti patří k nejčastějším vůbec. Často to bývají úrazy velmi vážné s těžkými důsledky.  Více informací naleznete zde.

   První pomoc na stavbě

   Žijeme v době, kdy se staví všude a všechno. Od domů pro bydlení, přes dálnice až k železničním koridorům. Průmyslové areály rostou jako po dešti, rekonstruují se starší stavby. Stavební průmysl zaměstnává velké množství lidí a je také zdrojem velkého množství pracovních úrazů. Ty mohou mít často velmi vážné následky. Více informací naleznete zde.

   První pomoc v logistice

   V logistice, dopravě zboží či osob pracuje v České republice obrovské množství osob, které jsou každý den konfrontováni se stále se horšící dopravní situací na komunikacích a časovým tlakem při zpracování zásilek, nakládek a vykládek přepravovaného sortimentu ve velkých logistických centrech. Více informací naleznete zde.

   Kurzy pro bezpečnostní agentury

   Pracovníci soukromých bezpečnostních agentur se při své každodenní práci mohou dostávat do krizových situací, při kterých dojde k bodným, sečným, nebo i střelným zraněním. Nezřídka pracují v noci, sami na odlehlých nebo nepřístupných místech, kde mohou být konfrontováni i s násilnou trestnou činností. Vice informací naleznete zde.

   První pomoc při práci v lese

   Lesní hospodářství a zpracování dřeva je specifická oblast s vysokým rizikem úrazů a nehod. Přestože dnes již valná většina osob pracujících v dřevozpracujícím průmyslu používá moderní a bezpečné ochranné pracovní pomůcky, jsou poranění spojená s dřevorubeckou činností i vždy velmi vážná a ne každý je na místě správně vybaven a proškolen, aby nastalou krizovou situaci zvládl. Více informací naleznete zde.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.