Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Výcvikový parťák, kterého nechcete potkat

   • Přidáno: 03.08.2020

   Od samotného vzniku našeho výcvikového a školícího střediska v České Kamenici se snažíme, aby naše kurzy byly zábavné, aby účastníky nenudily a aby byly co nejvíce reálné. Proto při našich simulovaných scénkách používáme řadu speciálních pomůcek a modelů, pracujeme v moderní době se zvuky, modely, scénkami a vším, co vám může pomoci zvládnout pomoc ve ztížených podmínkách.

   Je-li to v našich silách, pořizujeme stále modernější výukové modely, simulační sady a nástroje, abychom dokázali situaci při nácviku co nejvíce přiblížit reálnému životu tam venku, za branami učebny. Někdy ale zvolíme jinou cestu, a to vlastní, tvořivou. Díky nápadům našich lektorů se čas od času poštěstí rozšířit vybavení a materiál o opravdu unikátní pomocníky pro výcvik.

   Rádi bychom Vás při této příležitosti seznámili s novým přírůstkem našeho simulačního centra. Jedná se o první verzi našeho simulátoru psa, který má za úkol zvýšit během modelových situací tlak na zasahující složky a prověřit osvojení si technické první pomoci a bezpečnosti během zásahu.

   Jedná se o verzi 1.0 a přestože se nám pes trochu transformoval do mědvědo-vlka věřte, že se s ním nechcete při našich simulacích potkat. A nenechte se zmást, náš nový člen umí i zvuky…. Již se těšíme na první účastníky kurzů, kteří se s naším novým mazlíkem popasují.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.