Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   • Přidáno: 15.04.2021

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model, pro správný nácvik vypuzovacích manévrů. Věříme, že se na kurzech bude líbit.

   Cvičení s touto pomůckou umožňuje nácvik tzv. Heimlichova manévru, tedy vypuzení cizího tělesa z prostoru, kam se jinak nelze dostat. Cvičení se provádí ve dvojicích, takže je to pěkně kontaktní disciplína přesně tak, jak by to bylo při reálné záchranné akci. Potřeba jsou zejména hodně dlouhé ruce a schopnost dostatečně správně a silně zatlačit. Zkusíte to?

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.