Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Instruktoři v Krkonoších, aneb pomoc při obnově lesa

   • Přidáno: 07.10.2020

   I v letošním roce jsme nabídli pomoc KRNAPu (to jako Krkonošskému národnímu parku), který ji využil. Poprvé to bylo loni, to pro doplnění tradice této akce. O víkendu 3.-4.10, pomohli instruktoři našeho vzdělávacího a školícího střediska s úklidem svahu, nebo chcete-li mýtiny, od větví s kmenů. Svah to byl opravdu svahovitý, sklon větší než menší a prostupnost nepropustná. Přesto jsme odpoledne odpadávali z kopce s dobrým pocitem, neboť i po našem zásahu zůstal kopec na svém místě.

   Také jsme pomohli s úklidem starých oplocenek a přípravou nových, což obnáší jakousi ochranu malých a mladých stromků před hladovou zvěří, hlavně tou parohatou. Všem zúčastněným děkujeme, bylo to fajn a budeme se těšit na příští rok. Hold i instruktoři čas od času potřebují přehodit výhybku, vypnout hlavu a trošku zamakat, aby to nebylo jen na frekventantech našich kurzů. Jak už to bývá, více fotografií na našem facebooku.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.