Novinky
   Minimum vodní záchrany pro nemocniční klinikuMinimum vodní záchrany pro nemocniční kliniku

   Ve středu 28.4.2021 jsme školili pracovníky nové rehabilitační kliniky v benešovské nemocnici. Cílem akce bylo seznámit zaměstnance zařízení s minimem potřebným pro zvládnutí pomoci tonoucímu, bezpečným pohybem u vody a následnou resuscitací. zobrazit více...


   Nová výcviková pomůcka pro naše kurzyNová výcviková pomůcka pro naše kurzy

   Neleníme, chystáme, modernizujeme, vylepšujeme. Pandemická situace je jaká je, ale nám to nezabrání neustále vylepšovat naši činnost, byť trošku omezeně a komplikovaněji. V dubnu letošního roku jsme začali používat nový výcvikový model zobrazit více...

   Instruktoři si zopakovali základy lavinové záchrany

   • Přidáno: 26.02.2021

   I když nám stále trvající pandemie a výrazné oteplení zkomplikovalo lavinový výcvik, nenechali jsme se odradit. Výcvik a odbornou přípravu záchranářů, nelze ničím nahradit. Proto jsme se v únoru sešli v České Kamenici a potrénovali. Sklon svahu byl ideálních 40 stupňů. Věříme, že příští zimní výcvik, bude již za klidnějšího stavu a v opravdu horských podmínkách.

   Přes nepřízeň doby i počasí se nám nakonec podařilo absolvovat jak teoretickou tak zejména praktickou část výcviku. Zopakovali jsme si pravidla bezpečného pohybu v horách, připomněli si nezbytnou lavinovou výbavu, pracovali s lavinovými vyhledávači, sondami a trénovali postupy záchrany.

    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.